+ 86 17826808434

EN
сите категории

Контактирајте нѐ

Ти си тука : Дома>Контактирајте нѐ

Контакт Инфо

Zhejiang Guanfeng Food Machinery Co.,Ltd.

адреса:
Јужен индустриски парк во Донггуан, округ Шанги, град Шаоксинг, провинција hejеџијанг, Кина 312352
Тел:
+ (86) 575-8231-3426
Мобилен:
+ 86 17826808434
Факс:
+ (86) 575 8291 1881
Е-пошта:
eksport@syguanfeng.com
Контактирајте нѐ

мапа