(86) 575-8231-3426

EN
Të gjitha kategoritë

Kompania News

Ti je ketu : home>Lajme>Kompania News

Bërthamat e misrit dërgesa e linjës së prodhimit të para-trajtimit në Indi

Time: 2020-12-03

Një tjetër ditë e ngarkuar! Sot, 1.5T corn kernels pretreatment production line will be shipped to India, cili is suitable for the vegetables quick freezing pretreatment process such as washing, sorting, blanching, pre-cooling, etc. Workers put the equipment on pallets in advance, and then use professional crane equipment to move the equipment, cili is i shpejtë dhe i përshtatshëm. GUANFENG u ofron klientëve shërbimin më cilësor.

1

2

3

4

5

       Designed through absorbing main advantages of same products at home and abroad, the pretreatment production line can adjust blanching time and temperature of vegetables as well as conveying speed so as to achieve an optimal treatment effect of various vegetables. Featured by stable operation, reliable performance, economic energy consumption, small land area, simple use and convenient maintenance the equipment can be both operated singly and used in combination with others. It can be freely placed and provided with other auxiliary devices such as cutting tools to fully meet the production demands of garden bean, asparagus, sweet corn, strawberry, cherry, mushroom and other fruit and vegetable products.

       Në fund, tçiles për besimin dhe mbështetjen tuaj!Ne do t'i shërbejmë çdo klienti me qëndrimin tonë të sinqertë dhe teknologjinë profesionale. GUANFENG do të jetë partneri juaj më i besueshëm.