(86) 575-8231-3426

EN
Të gjitha kategoritë

Kompania News

Ti je ketu : home>Lajme>Kompania News

Rrush i thatë, përpunimi i qershisë dërgesa e linjës së prodhimit në Uzbekistan

Time: 2021-01-21

Çfarë dite e ngarkuar!Sot, dërgesa është për linjën e prodhimit të përpunimit të rrushit dhe qershisë  Uzi, gjithsej 8 kabinete. Punëtorët i rregullojnë pajisjet paraprakisht në paletat e hekurit, gjë që mund të parandalojë në mënyrë efektive lëvizjen e pajisjeve gjatë transportit, dhe është Edhe i përshtatshëm dhe mjaft i shpejtë për të lëvizur pajisjet në kabinet. GUANFENG u ofron klientëve shërbimin më cilësor.

 图片 1

 图片 2

 图片 3

 69ea1d4b5dc9530279d4f1c2f637bea

 34ed6727ffff4421be0769360a76ffb

Kompania jonë është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, e cila integron kërkimin dhe zhvillimin me prodhimin dhe shitjet në një. Është një ndërmarrje inovative e prodhimit industrial e cila është ndërtuar nga një ekip drejtues dhe teknik me më shumë se 30 vjet përvojë profesionale në fushën e makinerive ushqimore. Ne jemi të përkushtuar të hulumtojmë dhe zhvillojmë, projektojmë, prodhojmë dhe instalojmë në makineri të përpunimit të ushqimit dhe propozime për projekte të përpunimit të ushqimit. Për të gjitha llojet e kërkimit dhe zhvillimit të linjës së prodhimit, projektimit, prodhimit, për shembull:Detushqim linja e prodhimit të përpunimit,Linja e prodhimit të patateve dhe patatinave, Canned fruta linja e prodhimit, Slinja e prodhimit të misrit të lagësht, Flinja e prodhimit të përpunimit të frutave dhe perimeve etjoseKompania ur është në nivelin kryesor brenda dhe jashtë vendit, performanca dhe cilësia e produktit gëzojnë një reputacion të lartë.

 

Në fund, faleminderit për besimin dhe mbështetjen tuaj! Kompania jonë do të jetë qëndrim i sinqertë, teknologji profesionale për t'i shërbyer klientëve. Besoj se GUANFENG do të jetë partneri juaj më i besueshëm.